KONST / Litografier / Färglitografi 12167328
nr 1216 7328
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Bröllopspar. Signerad, numrerad 81/360. Motivet: 62x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:10:30
1.100 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson